gb ru es pl

Sprawdź

naszą ofertę

...to Cię zaskoczy!

Stół do rolet - zwiększ wydajność Swojej produkcji

Rollcutter to cała produkcja
w jednej maszynie

Jak wygląda praca z Rollcutterem?

Zobacz video

Wyobraź sobie, że wystarczy Ci tylko jedna maszyna by wyprodukować idealną roletkę. Rollcutter to nie tylko stół do cięcia tkanin, ale stół do rolet, który wspiera każdy wspiera każdy etap produkcji, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Poznaj innowacyjne rozwiązania Rollcuttera

Błyskawiczny wymiar

Najpierw rozwijasz tkaninę na obrotowych rolkach podających, a następnie precyzyjnie ustalasz wymiar dzięki miarkom zagłębionym w blacie stołu lub magnetycznemu kątownikowi z przymiarem. Nasz stół do rolet może być wyposażony w Autocentering, który sam ustawi materiał dokładnie pod kątem prostym względem krawędzi cięcia. Zobacz film>

Inteligentne Cięcie

Cały proces cięcia tkanin wykonujesz nie ruszając się z miejsca dopasowując prędkość noża do rodzaju oraz jakości tkaniny poprzez intuicyjny interfejs.

Funkcja SmartStart sprawia, że nóż nie będzie szarpał nawet delikatnego materiału podczas startu, a także zatrzyma rozruch, jeżeli niepożądany obiekt znajdzie się pomiędzy dociskiem o stołem.

Sprytne narożniki

Mocując górną rurkę do taniny możesz dopasować zderzak w narożniku stołu do aktualnie wykorzystywanego systemu. Możesz również zainstalować zwijarkę tkaniny, która zwija roletę 8 razy szybciej niż w przypadku ręcznego wykonywania tej samej czynności.

Sprytne narożniki

Drugi sprytny narożnik służy do sprawnego naklejania taśmy sztywnej do tkaniny, którą wsuwamy w listwę dolną. Podajnik taśmy sztywnej zdecydowanie ułatwi Ci prawidłowe naklejenie taśmy jednocześnie znacznie przyspieszając tą czynność.

Pełna kontrola jakości

Używając stół do rolet firmy Draco jakość produkcji kontrolujesz na samym początku i końcu. Po rozwinięciu materiału podświetlany panel pozwala na sprawdzenie jakości tkaniny i eliminacje późniejszych błędów. Natomiast winda kontrolnego pozwala sprawdzić prawidłowości zwijania się roletki po zakończeniu produkcji. Zobacz film >

Dlaczego my?

Indywidulanie dopasujemy wszystkie parametry stołu do potrzeb Twojej produkcji

Sam zdecyduj jaki wymiar ma mieć Twój stół do cięcia rolet. Możesz wybrać nóż elektryczny krążkowy lub nóż ultradźwiękowy, docisk ręczny lub docisk pneumatyczny. Doradzimy najlepszą konfiguracje urządzeń dodatkowych i pozostałych parametrów.

Kąty mamy pod kontrolą

Wszystkie stoły do rolet materiałowych firmy Draco posiadają konstrukcję aluminiową, która pozwala na dokładną regulacje kąta prostego (regulacja przekątnej), regulacje docisku oraz poziomowania stołu, dzięki czemu roletki są zawsze równe i proste.

Szkolimy bezpłatnie

Rollcutter to nie tylko maszyna do produkcji rolet, ale także wiedza na temat całego procesu produkcyjnego. Bezpłatnie przeszkolimy Ciebie i twoich pracowników by optymalnie wykorzystać potencjał produkcji i zminimalizować czas wdrażania zmian.

Reagujemy błyskawicznie

W przypadku wystąpienia czynności serwisowych otrzymasz wsparcie natychmiast po zgłoszeniu się do konsultanta.


Nasze referencje

 • Z Rollcutterem pracujemy już ponad 5 lat, wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy cięć, maszyna działa bezproblemowo. Innowacyjne  rozwiązania wspomagające każdy etap produkcji  przekładają się na znaczny wzrost wydajności.

  Sławomir Witkowski
  KupRolety.pl
  Polska
 • Kaźda maszyna została indywidualnie dostosowana do naszych potrzeb i pracuje perfekcyjnie bez żadnych awarii.

  Lasse Pohjonen
  Almedahls Oy
  Finlandia
 • Pracownicy z Draco pomogli nam przy wyborze maszyn i dostosowali je do naszych potrzeb (...). Używamy 3 stołów do rolet od 3 różnych producentów i Draco jest naszym nr 1.

  Armands Hāzenfūss
  Packlett Riga
  Łotwa

 

Stół do cięcia rolet, dzięki któremu zwiększysz wydajność Swojej produkcji.

 

Skontaktuj się z nami

Pobierz folder informacyjny

11