AwningCutter TYP-5

Produkuj wydajnie markizy i pergole, dzięki cięciu w dwóch osiach. 

Skrojone na miarę Twoich potrzeb oprogramowanie, znacznie ułatwia proces produkcji.

 

Cięcie markiz

Automatyczne cięcie w dwóch płaszczyznach

AwningCutter Typ-5 to stół Draco który oferuje w pełni automatyczne cięcie w dwóch osiach X&Y (opcja: wersja półautomatyczna). Nie musisz już obracać tkaniny. Dzięki wykorzystaniu noży do cięcia wzdłuż i w poprzek Typ-5 wykona całą pracę za Ciebie. Tkanina jest automatycznie naciągana, rozwijana, cięta i odkłada zgodnie z wgranym zamówieniem.

Błyskawiczna precyzja

Dzięki wykorzystaniu noży tnących w dwóch osiach jednocześnie,  zyskujesz możliwość produkcji markiz i pergol z niebywała precyzją. Wszystkie noże pracują na prowadnicach liniowych, dzięki czemu otrzymujesz idealnie proste tkaniny.

Intuicyjne sterowanie

Cały proces cięcia wykonywany jest w trybie automatycznym. Po założeniu materiału wystarczy podać lub przesłać wymiary i nacisnąć start. Nie ruszając się z miejsca możesz dopasować typ noża oraz jego prędkość do rodzaju i jakości tkaniny poprzez intuicyjny interfejs.

Funkcja SmartStart sprawia, że nóż nie będzie szarpał nawet delikatnego materiału podczas startu, a także zatrzyma rozruch, jeżeli niepożądany obiekt znajdzie się pomiędzy dociskiem o stołem. Co więcej Rollcutter wie kiedy ma przestać ciąć. Dzięki czujnikowi tkaniny, nóż zawróci natychmiast po przecięciu materiału oszczędzając czas i energie.

Inteligentne planowanie produkcji

Pracując z Rollcutterem Typ-5 możesz błyskawicznie i optymalnie zaplanować swoją produkcję. Oprogramowanie CutLogic przeanalizuje przesłane wymiary optymalizując kolejność cięcia w celu minimalizacji odpadu. Przetworzony plan produkcji wystarczy przesłać do Rollcuttera i rozpocząć automatyczny proces cięcia.

Bezpieczna praca

Byś mógł się skupić tylko na pracy, Typ-5 został wyposażony w dodatkowe systemy bezpieczeństwa. Zarówno docisk jak automatyczny przymiar, posiadają czujki wykrywające niepożądane obiekty. Jeżeli tylko jakiś niepożądany obiekt znalazłby się pomiędzy stołem, a pneumatycznym dociskiem, lub na linii poruszania się przymiaru Rollcutter natychmiast zatrzyma pracę. Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest również ręczny oraz nożny wyłącznik bezpieczeństwa.

Zobacz Cięcie markiz w akcji