Rollcutter - stół do rolet

Cała produkcja w jednej maszynie.

Rollcutter to nie tylko stół do cięcia tkanin, ale stół do rolet, który wspiera każdy etap produkcji.

Rollcutter

Cała produkcja w jednej maszynie

Wyobraź sobie, że wystarczy Ci tylko jedna maszyna by wyprodukować idealną roletkę. Rollcutter to nie tylko stół do cięcia tkanin, ale stół do rolet, który wspiera każdy etap produkcji. Od momentu położenia wałka z tkaniną na stole, ustawienia wymiaru, przez cięcie, montaż rurki górnej i listwy dolnej oraz kontrolę jakości potrzebujesz tylko Rollcuttera. Tylko u nas uzyskasz stół do produkcji rolet o tak szerokim zakresie zastosowań.

Indywidualne dopasowanie

W zależności od zaawansowania i wolumenu Twojej produkcji przygotujemy dla Ciebie stół do krojenia tkanin dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.  Możesz wybrać sposród 5 modeli Rollcutera, dopasować wymiar stołu, rodzaj noża, docisku oraz inne istotne dla Ciebie kwestie. Maszyna do cięcia tkanin może zostać wyposażona również w  najlepszą konfiguracje urządzeń pomocniczych.

Innowacyjne rozwiązania

Innowacje i autorskie rozwiązania to podstawa na której opierają się nasze projekty. System bezpośredniej wysyłki zamówień z komputera do maszyny, w pełni automatyczny cykl cięcia, błyskawiczna zmiana noży czy auto-centering tkaniny, to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań które znajdziesz w stołach Draco. Inwestycja w nasz stół do rolet to inwestycja w przyszłość.

240 maszyn w 40 krajach

Sami zaczynaliśmy jako producent rolet, dlatego doskonale wiemy czego potrzeba naszym klientom. Znamy problemy, które pojawiają się podczas produkcji i wiemy jak sobie z nimi radzić.  Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także opinii klientów z całego świata Rollcutter - innowacyjny stół do produkcji rolet, sprawia że produkcja staje roletek staje się niezwykle efektywna, super łatwa i przyjemna.

Zobacz Rollcutter w akcji

Dodatkowe korzyści

Zawsze proste rolety

Rollcuter posiadają konstrukcję aluminiową, która pozwala na dokładną regulacje kąta prostego (regulacja przekątnej), regulacje docisku oraz poziomowania stołu, dzięki czemu roletki są zawsze równe i proste.

Zawsze bezpieczna praca

Każdy model Rollcutera budowany jest z myślą o bezpieczeństwie użytowamia. Maszyny wyposażane są w czujki wykrywające obiekty pod otwartym dociskiem, awaryjne wyłączniki bezpieczeństwa oraz systemy antykolizyjne dla przymiaru.

Bezpłatne szkolenie

Rollcutter to nie tylko maszyna do produkcji rolet, ale także wiedza na temat całego procesu produkcyjnego. Bezpłatnie przeszkolimy Ciebie i twoich pracowników by optymalnie wykorzystać potencjał produkcji i zminimalizować czas wdrażania zmian.

Natychmiastowe wsparcie

W przypadku wystąpienia czynności serwisowych otrzymasz wsparcie natychmiast po zgłoszeniu się do konsultanta.

Dodatki do Rollcuttera

Wybierając Rollcutera otrzymujesz nie tylko stół do produkcji rolet ale również dostęp urządzeń pomocniczych które rewelacyjnnie współpracują z Rollcutterem poszerzacjąc jego możliwości i wydajność. Maszyna do cięcia tkanin może zostać wyposażona w następujące dodatki: Zwijarka, Podajnik taśmy sztywnej, Centering System, Przymiar, Skaner etykiet, Drukarka etykiet, Winda kontrolna.

Modele Rollcutterów

TYP-1

TYP-2

TYP-3

TYP-4

TYP-5

Typ-1 to prosty stół do produkcji jednostkowej. Wszystkie czynności na tym stole wykonywane są ręcznie. Do cięcia wykorzystywany jest nóż krążkowy lub ultra-dźwiękowy.

Więcej

Typ-2 to świetny stół dla rozwijającej się produkcji.  Usprawnia produkcję dzięki automatycznemu posuwowi noża, a ponadto daje możliwości rozbudowy i zwiększania wydajności produkcji.

Więcej

Typ-3 to najlepsza maszyna dla zaawansowanej produkcji. Posiada wzmocnioną konstrukcję oraz innowacyjne rozwiązania zwiększają wydajności komfort pracy.

Więcej

Typ-4 jest przeznaczony do dużych produkcji jednostkowych i seryjnych. Umożliwia programowanie i pełną automatyzację procesu cięcia.

Więcej

Typ-5 przeznaczony do produkcji seryjnych. Nowa konstrukcja umożliwia zdecydowanie najszybszy w pełni automatyczny proces cięcia.

Więcej

Zobacz porównanie modeli >

Opinie o Rollcutterze

 

Z Rollcutterem pracujemy już ponad 5 lat, wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy cięć, maszyna działa bezproblemowo.Sławomir Witkowski