gb ru es pl

Sprawdź

naszą ofertę

...to Cię zaskoczy!

O nas

Draco - producent stołów do rolet oraz osłon okiennych.

Firma Draco została założona w 1994 w roku przez Grzegorza Kaźmierczaka i na początku działalności zajmowała się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej. Po 1999 roku rozpoczęta została produkcja rolet i moskitier. W 2006 roku został zmieniony profil działalności, firma w pełni skupiła się na własnej produkcji. Korzystając ze swoich doświadczeń produkcyjnych w 2006 roku został skonstruowany dla własnych potrzeb stół do produkcji rolet ROLLCUTTER.
Głównym założeniem konstrukcyjnym ROLLCUTTER’a było nie tylko cięcie tkanin, ale także wspomaganie całego procesu technologicznego produkcji rolet materiałowych. W 2007 roku została sprzedana pierwsza maszyna na rynek polski, a w 2009 poza granice kraju. Sprawdzona konstrukcja oraz zadowolenie klientów przełożyły się na ilość sprzedanych maszyn i urządzeń pomocniczych.

Obecnie nasze maszyny napędzają produkcję na 6 kontynentach w 33 krajach.

Dlaczego my?

Patenty

Draco to firma w której stawiamy na innowacyjność. Nasze doświadczenie oraz ścisła współpraca z klientami zaowocowały nowymi rozwiązaniami w zakresie maszyn do produkcji rolet opatentowanymi przez Draco. Obecnie w swojej ofercie posiadamy wiele urządzeń opartych na patentach opracowanych w Draco.

 

Skontaktuj się z nami

Zobacz nasze referencje

11