Cutbooster - boost your cutting

zwiększ wydajność cięcia i uwolnij dodatkowe moce produkcyjne

Stanowisko do cięcia

Cutbooster PA-1

PA-1 to podstawa efektywnego cięcia. Wystarczy wpisać wymiar i zderzak błyskawicznie ustawi się na zadaną odległość z niesamowitą dokładnością. Pasuje do każdgo rodzaju piły (aluminum, stal, PCV).

Zobacz więcej

Cutbooster PA-2

Cutbooster PA-2 to pierwszy krok do automatyzacji produkcji. Nasza Optymalizerka automatycznie dosuwa i tnie materiał na zadaną liczbę cięć.

Cutbooster PA-3

Cutbooster PA-3 to w pełni automatyczna linia do cięcia profili. PA-3 sam pobiera, tnie i odkłada materiał. W zależności od opcji maszyna może pracować z pojedynczymi profilami lub całymi pakietami.

Cutbooster Manual

Jeżeli nie potrzebujesz przymiaru automatycznego, Twoje stanowisko do cięcia może zostać wyposażone w przymiar ręczny, który jest równie precyzyjny.

Zwiększ wydajność cięcia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Draco

Tnij 3x szybciej i jeszcze dokładniej

Z Cutboosterem z pozycjonerem automatycznym błyskawiczne ustawisz długości ciętego elementu. Wystarczy wpisać wymiar przy pomocy ekranu dotykowego i zderzak błyskawicznie ustawi się na zadaną odległość z dokładnością: 0,25 mm. Optymalizerka Cutbooster sama się kalibruje i trzyma wymiar dzięki zastosowaniu silnika servo.

Bądz zawsze bezbłędny

Dzięki systemowi Draco Connect możesz przesyłać listę cięcia bezpośrednio ze swojego systemu ERP lub wgrywąć ja poprzez USB. Nie musisz pamiętać o liczbie cięć, wymaganej długości czy zmianie materiału - system odbierze zamówienie, i będzie koordynował jego realizacje co zdecydowanie przyspiesza pracę i wyklucza możliwość błędu na produkcji.

Tnij bez strat

Dzięki oprogramowaniu CutLogic zaczniesz maksymalnie wykorzystywać posiadany materiał, optymalizując kolejność cięcia pod kątem minimalizacji odpadu (nawet do 0,5%!). System sam przeliczy Twoje zamówienie, a następnie wyśle je do maszyny. W ten sposób oszczędzasz zarówno czas, jak i materiał.

Gwarancja jakości i niezawodności

Nasze maszyny pracują obecnie w ponad 300 przedsiębiorstwach w ponad 40 krajach. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także opinii klientów z całego świata Cutbooster, sprawia, że możesz ciąć zdecydowanie szybciej, dokładniej. Wymiar ciętych elementów będzie zawsze dobry, a odpad minimalny.

Modele stanowisk do cięcia

Cutbooster Manual

Cutbooster PA-1

Cutbooster PA-2

Cutbooster PA-3

To stanowisko do cięcia wyposażone w przymiar ręczny. To stanowisko do cięcia wyposażone w przymiar automatyczny. Wystarczy wpisać wymiar i zderzak błyskawicznie ustawi się na zadaną odległość. Pierwszy krok do automatyzacji produkcji. PA-2 automatycznie dosuwa i tnie materiał na zadaną liczbę cięć. W pełni automatyczna linia do cięcia. PA-3 sam pobiera, tnie i odkłada materiał.
Więcej Więcej Więcej Więcej
Zobacz porównanie modeli