Stanowisko do cięcia

Ustaw wymiar w 3 sekundy z dokładnością do 0.25 mm

Twoja piła zyska na precyzyjności a Ty zyskasz na czasie

Stanowisko do cięcia

Ustaw wymiar w 3 sekundy

Stanowisko do cięcia z pozycjonerem automatycznym pozwala na błyskawiczne ustawienie długości ciętego elementu. Wystarczy wpisać wymiar przy pomocy ekranu dotykowego i zderzak błyskawicznie ustawi się na zadaną odległość z dokładnością: 0,25 mm. Przymiar do piły jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny!

Dopasowanie do każdego rodzaju piły

Do stanowiska pasuje zarówno piła do cięcia aluminium, jak i stali, czy PCV. Pozycjoner automatyczny możemy zamontować do każdej wybranej maszyny do cięcia, a także dowolnie ustalić wymiary oraz składowe maszyny w momencie składania zamówienia. Jeżeli posiadasz już stanowisko do cięcia przygotujemy dopasowany do niego przymiar.

System korekt

Dzięki naszym rozwiązaniom, przymiar do piły zyskuje jeszcze więcej możliwości. Jeżeli tniesz komplety z określonymi różnicami wymiarów, np. rurka, kasetka, listwa, możesz przyspieszyć pracę wykorzystując system korekt i natychmiast zmieniać ustawienia zderzaka jednym przyciskiem, według wcześniej ustalonego wzorca.

Zobacz Stanowisko do cięcia w akcji

Dodatkowe korzyści

Zawsze proste rolety

Rollcuter posiadają konstrukcję aluminiową, która pozwala na dokładną regulacje kąta prostego (regulacja przekątnej), regulacje docisku oraz poziomowania stołu, dzięki czemu roletki są zawsze równe i proste.

Zawsze bezpieczna praca

Każdy model Rollcutera budowany jest z myślą o bezpieczeństwie użytowamia. Maszyny wyposażane są w czujki wykrywające obiekty pod otwartym dociskiem, awaryjne wyłączniki bezpieczeństwa oraz systemy antykolizyjne dla przymiaru.

Bezpłatne szkolenie

Rollcutter to nie tylko maszyna do produkcji rolet, ale także wiedza na temat całego procesu produkcyjnego. Bezpłatnie przeszkolimy Ciebie i twoich pracowników by optymalnie wykorzystać potencjał produkcji i zminimalizować czas wdrażania zmian.

Natychmiastowe wsparcie

W przypadku wystąpienia czynności serwisowych otrzymasz wsparcie natychmiast po zgłoszeniu się do konsultanta.

Transfer danych

System Draco Connect pozwala na bezpośrednie przesyłanie zamówień z systemu ERP lub z przygotowanego pliki do maszyny za pomocą Wifi lub USB. Nie musisz pamiętać o liczbie cięć, wymaganej długości czy zmianie materiału - system odbierze zamówienie, i będzie koordynował jego realizacje.

Przymiar ręczny

Jeżeli nie potrzebujesz przymiaru automatycznego, Twoje stanowisko do cięcia może zostać wyposażone w przymiar ręczny, który jest równie precyzyjny.

 

Jeszcze lepsza organizacja pracy

 

Czytnik kodów

Drukarka etykiet

Pracę na stanowisku możesz dodatkow usprawnić dzięki czytikowi kodów i drukarce etykiet. Czytnik kodów pozwala na byłskawiczne zeskanowanie danego wymiatu z listy natomiast, dzięki drukarce etykiet każdy ucięty element może być od razu oznaczony i opisany.